Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë

Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë

Kronika May 26, 2024 - 18:07

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Kjo ka ndodhur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

“Në Fshatin Nishor Suharekë një shtëpi është përfshi nga zjarri, intervenimi shpejt nga zjarrfikësit lokalizon zjarrin pa dëme të mëdha. Zjarri ka ndodhur nga goditja rrufesë,” thuhet në njoftimin e Organizatës Vullnetare, Zjarrëfikësit dhe Shpëtimi.

Image
Image