Aksident i rëndë në Vushtrri, një i lënduar dhe kolona të gjata

Aksident i rëndë në Vushtrri, një i lënduar dhe kolona të gjata

Kronika May 21, 2024 - 10:26

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Stanoc të komunës së Vushtrrisë.

Sipas raportimeve, një veturë është rrokullisur, ndërkaq nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Image

Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale shihet se dëmet materiale janë mëdha, ndërkaq si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata në magjistralen Vushtrri - Prishtinë.

Nga Policia akoma nuk ka ndonjë përgjigje ose detaj rreth këtij aksidenti.

Image