Arrestohet gruaja në Pejë, që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortit të saj

Arrestohet gruaja në Pejë, që ushtroi dhunë ndaj bashkëshortit të saj

Kronika April 24, 2024 - 11:25

Një grua është arrestuar të martën në Pejë për dhunë në familje.

Sipas Policisë, e arrestuara është shtetase e Shqipërisë dhe dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj, i cili po ashtu është shtetas i Shqipërisë, transmeton Zeri.info.

“Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri