Aksident mes dy autobusëve dhe një veture te Komuna e vjetër në Prishtinë

Aksident mes dy autobusëve dhe një veture te Komuna e vjetër në Prishtinë

Kronika April 19, 2024 - 08:53

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në qendër të Prishtinës.

Dy autobus të “Trafikut Urban” dhe një veturë janë përfshirë në një aksident trafiku te Komuna e vjetër në Prishtinë, raporton Zeri.info.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

“Zëri” do t’ju mbajë të informuar për këtë rast. /Zëri

 

Image

Image