Nesër varroset Gjyljeta Ukella, u vra nga bashkëshorti i saj

Nesër varroset Gjyljeta Ukella, u vra nga bashkëshorti i saj

Kronika April 16, 2024 - 18:55

Nesër i jepet lamtumira e fundit Gjyljeta Ukellës, e cila u vra nga bashkëshorti i saj Edmond Lajçi mëngjesin e së martës në Pejë.

Për varrimin, kanë njoftuar familjarët e 42-vjeçares.

“Të Allahut jemi dhe tek  ai do të kthehemi.” Do te na mungosh gjithmone , do te kujtojme me mall Gjyljeta ti shpirt i bardhe”, thuhet në njoftimin e Shpat Ukellës.

Image