Arrestohet gjakovari për dhunë në familje
Foto: Laura Hasani

Arrestohet gjakovari për dhunë në familje

Kronika March 01, 2024 - 09:35

Një femër ka raportuar në Polici se është shkaktuar dhunë psikike ndaj saj.

Sipas njoftimit të Policisë, ngjarja ka ndodhur të enjten, rreth orës 18:00, në Gjakovë, raporton Zeri.info.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka shkaktuar dhunë psikike ndaj saj. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është hospitalizuar në Repartin Psikiatrik”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Zëri