Digjet një shtëpi në Vushtrri
Foto: Ilustrim

Digjet një shtëpi në Vushtrri

Kronika February 29, 2024 - 23:39

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri sonte në Vushtrri.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sali Zeka” rreth orës 20:20.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti, tha se nuk është raportuar për të lënduar.

“Zjarrfikësit dhe njësitet përkatëse i janë përgjigjur rastit”, tha Zaiti.