Një person gjendet i vdekur në bodrumin e një ashensori në Gjilan
Foto: Laura Hasani

Një person gjendet i vdekur në bodrumin e një ashensori në Gjilan

Kronika February 27, 2024 - 16:57

Një person është gjetur i vdekur në bodrumin e një ashensori të një ndërtese.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 22:37, në rrugën Gjilan – Kamenicë.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, tha se është informuar prokurori i shtetit dhe të gjitha njësitet relevante, ku me urgjencë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Prokurori i shetit ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në obduksion”, tha ai.

Mësohet se viktima ishte shpallur i zhdukur që një kohë.

Dyshohet se vdekja ishte aksidentale. /klankosova