Largohet trupi i pajetë i të aksidentuarit para Ministrisë së Arsimit

Largohet trupi i pajetë i të aksidentuarit para Ministrisë së Arsimit

Kronika February 26, 2024 - 14:34

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur paraditen e sotme në afërsi të Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Një veturë dyshohet se i ka rënë semaforit dhe i njëjti pastaj ka goditur një qytetar, i cili nga plagët e marra ka vdekur në vendin e ngjarjes, raporton gazeta10.

Pasi kanë konstatuar vdekjen e viktimës, në vend të ngjarjes janë shfaqur edhe ekipet e Forenzikës, të cilat kanë larguar trupin e pajetë të viktimës.

Image