Zhduket një e mitur në Vushtrri

Zhduket një e mitur në Vushtrri

Kronika December 09, 2023 - 08:46

Një femër e mitur në Vushtrri është raportuar e zhdukur.

Nëna e saj ka raportuar në Polici se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, transmeton Zeri.info.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj, viktima femër kosovare- e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri