Policia arreston Dardan Molliqajn dhe disa aktivistë të tjerë të PSD-së
Foto: Laura Hasani

Policia arreston Dardan Molliqajn dhe disa aktivistë të tjerë të PSD-së

Kronika November 29, 2023 - 14:45

Ka eskaluar protesta e PSD-së para objektit ku po qëndron kryetarja e Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova, në Prishtinë.

Aktivistët kanë hedhur gaz lotsjellës.

Image

Aty është arrestuar kryetari i partisë, Dardan Molliqaj, por edhe aktivistë të tjerë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image