Vetëvritet një person në Prishtinë

Vetëvritet një person në Prishtinë

Kronika November 21, 2023 - 08:36

Një person ka bërë vetëvrasje mbrëmë në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Policia ka bërë të ditur se trupi i tij është gjetur në shtëpinë e tij dhe afër tij është gjetur edhe një armë, me të cilën dyshohet se është kryer vetëvrasja.

“Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, njofton Policia. /Zëri