Zhduket një person në Gjilan

Zhduket një person në Gjilan

Kronika September 25, 2023 - 09:02

Ditën e diel një femër ka raportuar në Polici se viktima mashkull është larguar nga shtëpia dhe se nuk ka dijeni për vendndodhjen e tij.

Policia ka bërë të ditur se lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedura të mëtejme hetimore. /Zëri