Vajza e ther me thikë nënën e saj në Fushë-Kosovë

Vajza e ther me thikë nënën e saj në Fushë-Kosovë

Kronika September 20, 2023 - 09:28

Një femër është arrestuar të martën për dhunë në familje.

Rasti ka ndodhur në Fushë-Kosovë, ku ajo dyshohet se ka sulmuar me thikë nënën e saj.

Sipas Policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. /Zëri