Një burrë sulmon seksualisht një burrë tjetër në Prishtinë
Foto: Ilustrim

Një burrë sulmon seksualisht një burrë tjetër në Prishtinë

Kronika June 05, 2023 - 10:22

Policia e Kosovës ka njoftuar për një sulm seksual që ka ndodhur në Prishtinë, përkatësisht në Llapnasellë dje rreth orës 17:45.

Ankuesi kosovar ka njoftuar se i dyshuari kosovar ka ngacmuar seksualisht viktimën mashkull kosovar.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.