Gjendet 24-vjeçari nga Shtimja që u raportua si i zhdukur

Gjendet 24-vjeçari nga Shtimja që u raportua si i zhdukur

Kronika June 04, 2023 - 15:50

Sot në mëngjes u raportua si i zhdukur 24-vjeçari Agon Misini nga Shtimja.

Por tani Policia e Kosovës ka njoftuar se ai është gjetur rreth orës 14:50 nga Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim në rajonin Shtimes,

Bëhet e ditur se ai fillimisht është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Shtime, e më pas është dërguar në Qendrën Emergjente në Ferizaj dhe sipas mjekësve gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

“Për të gjitha veprimet është njoftuar prokurori i rastit nga Prokuroria Themelore në Ferizaj”, thuhet ndër tjera. /Zëri