Sulmohet fizikisht një person në një kafene në Leposaviq

Sulmohet fizikisht një person në një kafene në Leposaviq

Kronika May 28, 2023 - 12:06

Një person është sulmuar derisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq.

Siç ka raportuar viktima në Polici, ai është sulmuar nga një i dyshuar i pa njohur.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar për në shtëpi. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri