Prizrenasi thotë se persona të panjohur ndezën zjarr dhe ia dëmtuan varrin e gruas së tij
Foto: Ilustrim

Prizrenasi thotë se persona të panjohur ndezën zjarr dhe ia dëmtuan varrin e gruas së tij

Kronika March 25, 2023 - 08:47

Një mashkull në Prizren dje ka raportuar se persona të panjohur kanë ndezur zjarr afër varrit të bashkëshortes së tij dhe ia kanë dëmtuar atë.

Sipas tij, varrit i është djegur pllaka e drurit dhe mbishkrimi.

Përmes raportit 24-orësh, Policia bën të ditur se rasti është në procedurë hetimore. /Zëri