Vdes avokati nga Prizreni

Vdes avokati nga Prizreni

Kronika March 20, 2023 - 10:36

Oda e Avokatëve të Kosovës njofton për vdekjen e avokatit, Orhan Rekathati.

Oda e Avokatëve të Kosovës ua shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

“Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot, më datë 20.03.2023, në orën 12:00 (me drekë), në varrezat e qytetit në Prizren”, thuhet në njoftim.