Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku, e cila u raportua e zhdukur

Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku, e cila u raportua e zhdukur

Kronika March 20, 2023 - 09:00

Melisa Krasniqi, vajza nga Kaçaniku e cila u raportua e zhdukur nga dita e premte, tashmë është gjetur.

Të paktën kështu thotë Ridvan Tahiri - Riki, i cili ishte i angazhuar në gjetjen e vajzës.

Ai tha se për këtë rast janë njoftuar nga Policia.

“Posa na lajmëruan për rastin. Fëmija i lajmëruar si i zhdukur është gjetur dhe gjendet në ambientet e Policisë. Ju faleminderit të gjithë atyre që shprehën vullnet për bashkëpunim”, tha ai.