Vushtrri: Një grua thotë se u dhunua seksualisht nga burri me të cilin bashkëjetonte

Vushtrri: Një grua thotë se u dhunua seksualisht nga burri me të cilin bashkëjetonte

Kronika March 19, 2023 - 09:18

Një grua në Vushtrri ka raportuar në Polici se është dhunuar seksualisht nga burri me të cilin ajo ishte duke bashkëjetuar.

Sipas Policisë, rasti është raportuar dje rreth orës 03:17 dhe se me urdhër të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor.

Në anën tjetër bëhet e ditur se i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Zëri