Dhunë në familje në Deçan, dy femra rrahin një mashkull

Dhunë në familje në Deçan, dy femra rrahin një mashkull

Kronika February 02, 2023 - 09:40

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të mërkurën në Deçan.

Policia ka njoftuar se për rastin ka arrestuar dy femra, të cilat kishin sulmuar fizikisht një mashkull.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, njëra prej tyre është liruar, ndërsa e dyshuara tjetër është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri