Burri nga Istogu e gjen të vdekur në shtëpi gruan e tij

Burri nga Istogu e gjen të vdekur në shtëpi gruan e tij

Kronika December 02, 2021 - 10:42

Një burrë nga Istogu ka raportuar në Polici se dje kur ishte kthyer në shtëpi e kishte gjetur pa shenja jete bashkëshorten e tij.

Përmes raportit 24-orësh, Policia ka njoftuar se njësitë relevante policore dhe ndihma e shpejtë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga aty mjeku është konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i Shtetit, me urdhër të të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Sipas PK-së, rasti vazhdon të hetohet. /Zëri