Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Aksident trafiku mes një veture dhe një traktori në Podujevë, dy të lënduar

Aksident trafiku mes një veture dhe një traktori në Podujevë, dy të lënduar

Kronika May 11, 2021 - 18:28

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në fshatin Llugë të Podujevës, në të cilin janë përfshirë një veturë dhe një traktor.

Zëdhënësja e Policisë, Florie Ahmeti, ka thënë për “Zërin” se si pasojë e aksidentit dy persona kanë marrë trajtim mjekësor.

Sipas Ahmetit, me rastin po merret Njësiti i Trafikut. /Zëri