Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
 Ferizaj: I vidhet Mercedesi, pronari e gjen atë duke u djegur
Foto ilustruese

Ferizaj: I vidhet Mercedesi, pronari e gjen atë duke u djegur

Kronika March 07, 2021 - 10:02

Një personi në Ferizaj në mëngjesin e djeshëm i është vjedhur vetura e tipit Mercedes me targa lokale, e cila është gjetur duke u djegur, raporton Zeri.info.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Rasti nën hetime.