Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Zhduket një vajzë e mitur në Hajvali

Zhduket një vajzë e mitur në Hajvali

Kronika March 06, 2021 - 10:54

Një person është zhdukur dje rreth orës 11:40 në Hajvali të Prishtinës.

Babai ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur pasi që ka dal nga shkolla nuk është kthyer më në shtëpi.

Policia e Kosoës ka njoftuar se njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Fsh. Hajvali, Prishtinë 05.03.2021-11:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur, pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vend-ndodhje e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e PK-së./Zëri