Infektuar: 56732
Shëruar: 49982
Vdekur: 1426
Një femër në Prishtinë dhunohet nga një shtetas i Shqipërisë

Një femër në Prishtinë dhunohet nga një shtetas i Shqipërisë

Kronika December 01, 2020 - 10:03

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Ai dyshohet se para një muaji ka dhunuar seksualisht dhe fizikisht një femër nga Prishtina, transmeton Zeri.info.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Zëri