Infektuar: 34295
Shëruar: 21043
Vdekur: 914
Aksident “Te qafa” në Prishtinë, vetura hyn në një lokal (pamje)

Aksident “Te qafa” në Prishtinë, vetura hyn në një lokal (pamje)

Kronika October 25, 2020 - 23:57

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Sipas një videoje të publikuar nga faqja “Marakli t’kerreve”, shihet se aksidenti ka ndodhur te lokacioni i njohur si “Te qafa” në Prishtinë, ndërsa vetura me sa duket e ka humbur kontrollin dhe ka hyrë brenda një lokali, transmeton Zeri.info.

Nuk raportohet për të lënduar ndërsa ekipet e policisë dhe zjarrfikësve shihen në vendin e ngjarjes.

Për më shumë shihni videon: