Infektuar: 56412
Shëruar: 49713
Vdekur: 1420
Tre të lënduar në një aksident trafiku në Koreticë

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Koreticë

Kronika August 13, 2020 - 16:19

Tre persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksident trafiku në rrugën na nacionale Prishtinë-Pejë, fshati Koreticë (te Kroni i Mbretit).

Lajmin për “Zërin” e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë në rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore të trafikut kanë dal në vend-ngjarje dhe po merren me rastin”, ka bërë të ditur Krasniqi. /Zëri