Infektuar: 58988
Shëruar: 51518
Vdekur: 1479
Vdesin nënë e bijë në Tiranë, ndjekëse të “Jehovait”, dyshohet se u vetëflijuan

Vdesin nënë e bijë në Tiranë, ndjekëse të “Jehovait”, dyshohet se u vetëflijuan

Kronika July 02, 2020 - 22:28

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Kombinat ku janë gjetur dy trupa të pa jetë në një banesë, nënë dhe bijë. Teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë.

Sipas burimeve dyshohet se ato janë vetëflijuar pasi ishin ndjekëse të sektit “Jehova”.

Sipas policisë dyshohet se vajza ka të paktën dy javë që ka ndërruar jetë, teksa burime bëjnë me dije që nëna ishte në pritje të ringjalljes së saj. /TopChannel