Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Gënjeu se ka koronavirus, arrestohet nga policia

Gënjeu se ka koronavirus, arrestohet nga policia

Kronika March 28, 2020 - 15:06

Një person në Prishtinë është arrestuar dje pasi kishte gënjyer se ka koronavirus.

Ai përmes rrjetit social ka thënë se është testuar dhe ka dalë pozitiv me sëmundjen vdekjeprurëse.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.