Këta janë motër e vëlla që u vranë në Shqipëri (Foto)

Këta janë motër e vëlla që u vranë në Shqipëri (Foto)

Kronika February 25, 2020 - 23:50

Këta janë Esmeralda Filopati 36 vjeç dhe vëllai i saj Vledisoni 34 vjeçar, të cilët u qëlluan me armë duke mbetur të pajetë në oborrin e shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen.

Vijon të jetë ende në kërkim Fatmir Kolecaj, ish-bashkëshorti 47-vjeçar i Esmeraldës, nënë e tre fëmijëve.

Image