Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Akuzat në drejtim të saj, Vera Grabocka e ka një përgjigje

Akuzat në drejtim të saj, Vera Grabocka e ka një përgjigje

Kronika November 22, 2019 - 14:49
Detajet

“Dashuria është përgjigja”, kështu shkruan regjisorja e njohur Vera Grabocka teksa publikon një foto me bashkëshortin, aktorin e njohur Timo Flloko.

Kjo është përgjigja e Verës për të gjitha akuzat që janë hedhur në drejtim të saj kohët e fundit.

Përpos angazhimeve të zakonshme, këtë vit Grabocka dhe Alketa Vejsiun po organizojnë Festivalin e 57 të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

Në media janë përhapur lajme se tashmë është caktuar se kush do jetë fituesi i Festivalit, duke akuzuar drejtpërdrejt me emër Vera Grabockën, por kjo e fundit nuk ka reaguar ndaj këtyre spekulimeve.

E vetmja përgjigje e saj për akuzat është: Dashuria është përgjigja

Image