Infektuar: 1070
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Vrasje me armë zjarri

Vrasje me armë zjarri

Kronika October 21, 2019 - 13:09
Detajet

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Shosh të malësisë së Dukagjinit.

Ende nuk dihet emri i viktimes dhe as autori, ndërsa policia është nisur drejt vendit të ngjarjes. Dyshohet se shkak mund të jetë bërë një konflikt i çastit.

Për shkak të distancës së larget nga Shkodra, do të duhet së paku disa orë që policia të mbërrijë në vendin e ngjarjes./