Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person

Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person

Kronika October 19, 2019 - 21:26
Detajet

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit.

Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej automjeteve.

Nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.