Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Aksident i rëndë në Batllavë, ka të lënduar

Aksident i rëndë në Batllavë, ka të lënduar

Kronika September 20, 2019 - 23:18
Detajet

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur para pak çastesh rrugës për në Batllavë.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka thënë se një person ka mbetur i lënduar.

“Mund të konfirmojë se një vetëaksident ka ndodhur sonte rreth orës 22:05 afër liqenit të Batllavës ku një person ka mbetur i lënduar. Këto janë informacionet që janë deri më tani, ndërsa Policia e Kosovës është duke u marrë me rastin”, ka thënë Krasniqi.

Në vendin e ngjarjes, janë parë zyrtarët policorë dhe ekipet mjekësore.

Image