Policia jep detaje rreth djegies së veturës në Fushë Kosovë

Policia jep detaje rreth djegies së veturës në Fushë Kosovë

Kronika shkurt 18, 2019 - 19:38
Lexo Detajet

Është djegur një veturë rreth orës 18:00 në Fushë Kosovë. Megjithatë, nuk ka pasur të lënduar sipas njoftimit të Policisë së Kosovës për “Zeri.info”.

Sipas tyre, në vendngjarje menjëherë kanë dalur policët dhe zjarrfikësit, të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

LEXO EDHE: Digjet një veturë në Fushë Kosovë, publikohen pamjet tronditëse

“Rreth orës 18:00 kemi pranuar informatën se në rrugën “Xhemajl Mustafa” ne Fushë- Kosovë është duke u djegur një veturë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalur njesitet e nevojshme policore dhe zjarrëfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Asnjë person nuk ka pesuar lëndime. Me rastin po merren njësitet përkatese”, thuhet në njoftim./Zeri.info/