Taksistët në Kosovë përleshen për një udhëtar (VIDEO)

Taksistët në Kosovë përleshen për një udhëtar (VIDEO)

Kronika shkurt 16, 2019 - 17:20
Lexo Detajet

Dy shoferë të taksive dje janë zënë me njëri-tjetrin.

Një qytetar ka thënë për klankosova.tv se kjo ka ndodhur afër aeroportit ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Sipas tij ata të dy janë zënë dhe fjalosur për të marrë një udhëtar, por se nuk ka pasur të lënduar.

">