Ky është personi që ndërroi jetë pas një aksidenti në Podujevë

Ky është personi që ndërroi jetë pas një aksidenti në Podujevë

Kronika gusht 18, 2018 - 14:02
Lexo detajet

Shaip Fetahu (1966), u aksidentua javë më parë në fshatin Shtedim të Podujevës. Plagët e rënda kanë qenë të papërballueshme për të.

I ndjeri ishte mësimdhënës në fshatin Dobratin të Podujevës, dhe pas vetës ka lënë bashkëshorten dhe tre fëmijë.

Indeksonline mëson se Fetahu ishte edhe familjar i ngusht i ish-kandidatit për kryetar të Komunës së Podujevës, Naim Fetahu.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në orën 17:00 në varrezat e fshatit Dobratin.

Image