U aksidentua para dy javësh, ndërroi jetë dje në QKUK

U aksidentua para dy javësh, ndërroi jetë dje në QKUK

Kronika gusht 18, 2018 - 11:13
Lexo detajet

Ka ndërruar jetë në QKUK një person si pasojë e lëndime të marra gjatë një aksidenti të ndodhur më 1 gusht në Podujevë, transmeton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Burri rrah gruan dhe dy fëmijët në Podujevë

Policia njofton se me vendim te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion.