E shantazhon për publikim të fotografive intime në ‘Facebook’, ja si e pëson nga policia!

E shantazhon për publikim të fotografive intime në ‘Facebook’, ja si e pëson nga policia!

Kronika korrik 11, 2018 - 10:17

Një person në Prizren është arrestuar një i dyshuar I cili për dy muaj me radhë ka kërcënuar me publikimin e fotografive intime në rrjetin social ‘Facebook’, njofton “Zëri.Info”.

Sipas njoftimit 24-orësh të Policisë së Kosovës, I dyshuar është dërguar në mbajtje dhe rasti mbetet në hetime.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili në periudhë dymujore përmes rrjetit social Facebook ka shantazhuar me publikimin e fotove intime, viktimën mashkull K/Shqiptar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”,thuhet në njoftim./ZËRI