Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj

Kronika qershor 13, 2018 - 12:41

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Sipas një lexuesi, nga incidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Image