Aksident i rëndë trafiku në afërsi të Banjës së Pejës

Aksident i rëndë trafiku në afërsi të Banjës së Pejës

Kronika shkurt 25, 2018 - 12:52

Në afërsi të Banjës së Pejës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Një makinë është vetaksidentuar dhe  si shkak i këtij aksidenti duket se kanë qenë moskujdesi si dhe kushtet e papërshtatshme atmosferike, transmeton “Zëri.info’.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident ndërsa ngjarja saktësisht ka ndodhur në Baicë./ZERI/

Image