Aksident i rëndë në autostradë, ka edhe të lënduar

Aksident i rëndë në autostradë, ka edhe të lënduar

Kronika shkurt 23, 2018 - 21:39

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, përkatësisht në hyrje të Prishtinës në fshatin Shkabaj.

Në aksident janë përfshirë dy automjete të cilat janë goditur. 

Në një fotografi që ka pulostuar gazetari Mefail Bajçinovci shihet se aksidenti ishte në paramsa fatale.

Mësohet se përveç dëmeve materiale ka të lënduar edhe në njerëz. Në vendin e ngjarjes kanë dalë Polica dhe ndihma e Shpejtë. 

Image