I dehur maltreton dhe kërcënon anëtarët e familjes

I dehur maltreton dhe kërcënon anëtarët e familjes

Kronika nëntor 14, 2017 - 11:29

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në gjendje të dehur ka maltretuar dhe kërcënuar anëtarët e familjes se do t’i largojë nga shtëpia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.