Djali rrahë nënën në Podujevë

Kronika February 24, 2017 - 12:20

Një grua në Podujevë është rrahur nga djali i saj pas një mosmarrëveshje verbale që ka pasur me të.

Sipas policisë, viktimat e këtij rasti ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Ndërkohë që, me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.