Policia: Dorasi është nga Shqipëria

Kronika August 29, 2016 - 15:51

Jozyrtarisht merret vesh se dorasi është nga Shqipëria. Policia ka dyshimet e veta rreth se bëhet fjalë për një person i cili ka të kaluar kriminale me inicialet L.I.

Policia nuk ka ndonjë informacion të detajuar se për cka ka ardhur deri konflikti nga ku ka mbetur i vrarë Eron Agaj, 21 vjeç.

Burime të gazetës “Zëri” mësojnë se policia tashmë e identifikuar dorasin dhe së shpejti pritet arrestimi i tij./Zeri/