E frikshme, vogëlushja luan me kukullën e saj në skajin e ballkonit të banesës

E frikshme, vogëlushja luan me kukullën e saj në skajin e ballkonit të banesës

Jetë nëntor 08, 2018 - 10:40
Lexo tjera detaje

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të katërt të një banese.

Dëshmitarët kapën me kamerë momentin e frikshëm, kur vogëlushja rrezikon të bie nga ballkoni i cili nuk duket se ka mbrojtëse.

Vajza shihet në ballkon afër një dritare të hapur, duke luajtur përreth dhe duke iu afruar skajit të ballkonit, transmeton Gazeta Express.

 

Shikojeni momentin: