Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Lajm shumë i keq për Kosovën para ndeshjes me Maltën

Lajm shumë i keq për Kosovën para ndeshjes me Maltën

Futboll October 11, 2018 - 10:07
Detajet

Tifozët e Kosovës e kanë marrë një lajm shumë të keq para ndeshjes me Maltën që do ta zhvillojë sonte në Prishtinë, në Ligën e Kombeve.

Kosova nuk do të mund të llogarisë në mbrojtësin anësor, Lerat Paqarada, i cili do të mungojë edhe të dielën ndaj Ishujve Faroe, shkaku i një lëndimi, raporton Zëri.

“Futbollisti i Kombëtares A Leart Paçarada, është lënduar gjatë stërvitjeve, ndaj nuk do të jetë në gjendje që ta ndihmojë ekipin në këto dy ndeshje dhe ai udhëton menjëherë për Gjermani”, njofton FFK.

Image
Të rekomanduara