Mourinho kërkon dy super mbrojtësit

Mourinho kërkon dy super mbrojtësit

Futboll tetor 08, 2018 - 17:53

Jose Mourinho u ka bërë të ditur drejtuesve të klubit emrat e dy mbrojtësve që portugezi i dëshiron në skuadër.

United besohet të jetë në kërkim të Romagnolit dhe Skrinar.

Trajneri ka shprehur dëshirën që marrëveshja me lojtarët të arrihet qysh në afatin e janarit.

Portugezi ka kërkuar përforcime për qendrën e mbrojtjes edhe gjatë verës mirëpo klubi nuk reagoi.

Kujtojmë se edhe Romagnoli edhe Skrinar vlerësohen me nga 40 milionë euro secili. /Lajmi.net/